Aktuality

17. 9. 2019 – 4 DNY PŘED DNEM OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Pokračujeme především v montáži oken, úpravě střešních teras a izolaci garáží. Na 2. a 3. snímku vidíte výhled z bytu v 1. NP do ulice Hostímská. Na 4. snímku je zadní část Rezidence, kde vzniknou příjemné a klidné zahrádky. A při pohledu na 5. snímek si uděláte představu, jaký může být Váš výhled na město a okolní kopce z velkorysé střešní terasy bytů ve 2. NP.
Fotografie ale nemohou zcela zachytit ten pocit z toho, být na místě, projít si stavbu a pokochat se skvělým výhledem ze střechy... nebo se i vydat v Závodí kolem Berounky či do blízkého historického centra Berouna. Den otevřených dveří se koná již tuto sobotu. Rádi Vás uvidíme!

 

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ REZIDENCE BEROUNKA – 21. 9. 2019

Hrubá stavba dokončena!
Těšíme se na Vás na "Dni otevřených dveří" v sobotu 21. 9. 2019 na stavbě v Berouně-Závodí.
Stáhněte si pozvánku zde.

10. 9. 2019 - OKNO - DO DOMU OKO

Právě instalujeme ve spolupráci s firmou Izoglass okna, která zajistí Váš skvělý výhled a nadstandardní přísun slunečního světla. Pokračujeme i v budování střešních teras.

2. 9. 2019 - LIJÁKY SKONČILY...

... staveniště vysychá a nejvíce ruchu je opět na střeše domu. Také již byly osazeny všechny schody, pokročilo i zdění vnitřních příček ve 2. nadzemním podlaží. A máme tu i pavoučka pro štěstí budoucích obyvatel Rezidence Berounka!

26. 8. 2019 - ENERGIE PRO VAŠE BYDLENÍ

Práce na rozvodech elektřiny probíhají naplno a v souladu s mottem profesionálů ze společnosti NSN CS, s.r.o.: Nespokojíme se s průměrností! Pokračuje i vyzdívání vnitřních příček ve 2. nadzemním podlaží.

12. 8. 2019 – NADÁLE NA VÍCE FRONTÁCH

Izolujeme podlahu garážového patra, pokládáme kanalizaci, rozvody vody a elektřiny. Věnujeme se i nejatraktivnější části Rezidence – na úrovni střechy vyzdíváme atiky a objekty ve vyústění schodišť horních bytů.

22. 7. 2019 – STŘEŠNÍ TERASA PRO VÁŠ RELAX S FANTASTICKÝM VÝHLEDEM

Hlavním tématem těchto dnů na stavbě Rezidence Berounka je budování podlahy střešních teras.
Mimo to pokládáme i svislou kanalizaci.

6. 6. 2019 - ANI NÁŠ DRON NELENÍ

Pořídili jsme pro Vás nové unikátní záběry rostoucí Rezidence Berounka z výšky. Co na nich dále můžete vidět zajímavého? Na protějším břehu řeky je aquapark, zimní stadion a tenisové kurty. Hned za nimi leží centrum města. Všimněte si dopravní tepny – dálnice D5, která Vás pohodlně dovede za čtvrthodinu do Prahy přes exit č. 14, díky kterému nemusíte projíždět centrem Berouna. Nad městem se tyčí Městská hora, vyhledávané místo pro procházky s vyhlídkou, hřištěm a medvědáriem. Horizont lemují hřbety Křivoklátska a Českého krasu.
Klíčová místa v okolí Rezidence jsme pro Vás názorně zpracovali do těchto záběrů v sekci Mapa zde.

23. 4. 2019 - STOUPÁME NA ÚROVEŇ 2. PATRA

Intenzivně pracujeme na výstavbě dalšího podlaží Rezidence Berounka. Už teď se nabízí fantastický výhled do okolí!

1. 4. 2019 - ROSTE 1. NADZEMNÍ PODLAŽÍ

Mezi nosnými ocelovými a betonovými monolitickými sloupy se právě staví 1. patro domu, kde se zabydlí majitelé spodních bytů. Jelikož to bude až ke konci roku, jejich zahrádky se zazelenají až na příští jaro.

Stránky