O projektu

INVESTOR

AD 3 development s.r.o., patří do skupiny MAR Investment. V jejím portfoliu je výstavba bytových a rodinných domů i komerčních staveb v perspektivních lokalitách v Praze a okolí.

Našimi partnery jsou renomovaní architekti, projektanti a stavební firmy. Naším krédem je osobní přístup k Vašim potřebám a vysoká kvalita provedení. Přejete si moderní a provozně úsporné bydlení? Jsme přesvědčeni, že v této výzvě maximálně obstojíme.

ATRAKTIVNÍ BEROUN, VÝHODNĚ SITUOVANÉ ZÁVODÍ

Beroun Vám nabízí skvělý život, takřka za humny Prahy: výtečnou dostupnost, kompletní občanský komfort a mnoho možností trávení volného času v náruči malebné přírody. Závodí leží 700 m od středu Berouna a jeho esy v rukávu jsou přímý nájezd na dálnici na Prahu bez projíždění Berounem a působivý výhled na řeku a město s okolními kopci.

VÁŠ NOVÝ DOMOV, PLNÝ KOMFORTU A SOUKROMÍ

Výjimečný projekt Rezidence Berounka se zrodil ve spolupráci se zkušeným týmem Atelieru V3S a realizuje jej Stavební společnost RBK a.s., působící již přes 25 let na českém trhu.

Rezidence je citlivě zasazena do původní obytné zástavby, s garancí celoživotního výhledu na zvlněné kopce či město a Berounku, který Vám žádný soused či developer nezkazí. Elegantní, vzdušnou a střídmou stavbu tvoří 7 oddělených domů, každý s pouze 2 byty, je tedy komorním bydlením s malým počtem vlastníků. Každý dům má vlastní vchod, vjezd do garáží a centrální schodiště se vstupy do jednotlivých bytů pro Vaše úplné soukromí.

Vyberte si svůj vysněný byt 3+kk nebo 4+kk o ploše 89,7 – 91,1 m² s terasou/balkonem (7,0 – 20,6 m²). Byty v 1. NP potěší příjemnou předzahrádkou (31,9 – 50,8 m²) pro Váš relax i rodinné akce. Obyvatelé bytů ve 2. NP si odpočinou na střešní terase-zahradě (83,8 – 85,2 m²) přes celou plochu domu, s úchvatným výhledem na zvlněnou krajinu.

Ke všem bytům náleží garážové dvojstání a zděný sklep. Byty mají prostornou chodbu se vstupy do dvou ložnic, koupelny s WC a samostatného WC, velkého obývacího pokoje s kuchyňským koutem a vstupem do pracovny/šatny. Krásný výhled a nadstandardní přísun slunečního světla zajistí velkoformátová francouzská okna v každém pokoji, jimiž vstoupíte na terasy.

Byty jsou projektovány na energetickou třídu B - Velmi úsporná, která výrazně přispěje k úspoře Vašich nákladů na bydlení.

NEVÁHEJTE...

Jediné, co Vás dělí od romantické snídaně či grilování s blízkými na Vaší terase či zahradě, je kontaktovat náš prodejní tým.

Rezidence Berounka - koupelnaRezidence Berounka - předsíňRezidence Berounka - pohled z ulice HostímskáRezidence Berounka - předzahrádka bytů v 1. NP (verze "děti")