O projektu

INVESTOR

AD 3 development s.r.o. patří do skupiny MAR Investment, aktivní v rezidenční i další výstavbě v žádaných místech v Praze a okolí. Partnery jsou nám renomovaní architekti, projektanti a stavební firmy. Přejete si moderní, kvalitní a úsporné bydlení? Očekáváte osobní přístup k Vašim potřebám? Spolehněte se, že v této výzvě maximálně obstojíme.

ATRAKTIVNÍ BEROUN, VÝTEČNĚ SITUOVANÉ ZÁVODÍ

Beroun Vám nabízí skvělý život, téměř za humny Prahy: perfektní dostupnost, plné občanské zázemí a mnoho možností trávení volného času v náruči malebné přírody. Závodí leží 700 m od středu Berouna a jeho trumfy jsou přímý nájezd na D5 na Prahu bez projíždění Berounem a působivý výhled na řeku, město a okolní kopce.

VAŠE OÁZA KOMFORTU A SOUKROMÍ

Výjimečný projekt zrodil ve spolupráci se zkušeným Atelierem V3S. Realizuje jej Stavební společnost RBK a.s., působící na trhu již 28 let. Elegantní střídmá stavba je citlivě zasazena do původní obytné zástavby. 7 oddělených domů jen po 2 bytech je komorním bydlením malého počtu majitelů. Každý dům má svůj vchod, vjezd do garáží a hlavní schodiště se vstupy do jednotlivých bytů pro Vaše plné soukromí.

Vyberte si vysněný byt 3+kk či 4+kk o užitné ploše až 91 m² (podlahové až 226 m²). Byty v 1. NP mají příjemnou zahrádku (až 51 m²) pro Váš relax i rodinné akce. Obyvatelé bytů ve 2. NP si odpočinou na střešní terase přes celou plochu bytu (až 85 m²) s úchvatným panoramatem zvlněné krajiny, jež Vám žádný soused či developer nezkazí.

Byty mají prostornou chodbu se vstupy do dvou ložnic, koupelny s WC a samostatného WC, velkého obývacího pokoje s kuchyňským koutem a vstupem do pracovny/šatny. Krásný výhled a hojnost slunečního světla zajistí velká francouzská okna v každém pokoji, jimiž vstoupíte na terasy. Oceníte i garážové dvojstání a zděný sklep ke každému bytu. Projekt má velmi úspornou energetickou třídu B.

NEVÁHEJTE...

Co Vás dělí od romantické snídaně či grilování s blízkými na Vaší terase či zahradě? Kontaktujte náš prodejní tým.

Rezidence Berounka - šatnaRezidence Berounka - balkonRezidence Berounka - předsíňRezidence Berounka - pohled z ulice Hostímská