Aktuality

6. 8. 2020 – ELEGANTNÍ ZÁBRADLÍ S VÝPLNÍ: BEZPEČNOST A SOUKROMÍ

Na vybraných oknech směřujících do obou ulic montujeme zábradlí s výplní. Stejné bude i na lodžiích směrem k Hostímské ulici. Výplň je z bytelného mléčného skla – zaručí Vám bezpečnost a vizuální soukromí. A navíc skvěle vypadá!

30. 7. 2020 - POSLEDNÍ ČERVENCOVÁ NOVINKA

Na nových snímcích se můžete podívat, jak jsme pokročili v montáži vnějších i vnitřních zábradlí. A na tom posledním je hotový vjezd do garáží a chodník v Hostímské ulici.

23. 7. 2020 - OKURKOVÁ SEZÓNA? NE V PŘÍPADĚ REZIDENCE BEROUNKA!

Zatímco si možná užíváte svou zaslouženou dovolenou, na stavbě a v našich kancelářích se intenzivně pracuje. Dokončují se poslední úpravy na zadní fasádě. Pokračuje i montáž venkovních zábradlí. Chystáme se na komunikaci před garáží – už dorazila dlažba.

10. 7. 2020 - CHODNÍK, STŘEŠNÍ ZÁBRADLÍ, ZEĎ K SOUSEDŮM

Zrenovovali jsme chodník před Rezidencí. Na střešních terasách montujeme zábradlí. Na zadní straně budovy pokračujeme v pracích na fasádě a opravujeme zeď k sousedům.

 

1. 7. 2020 - LETNÍ POHLEDY Z VÝŠKY

Náš dron Vám přináší nové úchvatné záběry stavby Rezidence Berounka a jejího okolí.
Co vše Vám lokalita nabízí, naleznete v názorných zákresech do těchto leteckých fotografií zde.

25. 6. 2020 - VÝSTAVBA KOMUNIKACE, ZADNÍ FASÁDA

Zahájili jsme práce na komunikacích a chodníku v ulici Hostímské. Živo je i v zadní části Rezidence, kde budujeme fasádu.

16. 6. 2020 - DĚKUJEME NÁVŠTĚVNÍKŮM DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Zájemci o bydlení v Rezidenci si s námi v sobotu prošli domy a vzorový byt. A nutno dodat, že jsme se měli co otáčet. I počasí přálo – akce se opravdu vydařila! Přední fasáda je hotová, pracujeme na její zadní části a dokončujeme zahrady za domem.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ REZIDENCE BEROUNKA - 13. 6. 2020

Jsme tu pro Vás v sobotu 13. 6. 2020 do 10:00 do 16:00. Pozvánku si stáhněte zde.
Projděte si s námi Rezidenci a vzorový byt se šálkem dobré kávy!

21. 5. 2020 – DECHBEROUCÍ VÝHLED NA BEROUNSKO

Intenzivně pokračujeme ve fasádních pracích a v přípravě zahrádek. Dokončili jsme podlahy v posledních bytech. A zase jsme neodolali a pořídili několik prosluněných záběrů ze střešních teras – podívejte se na to unikátní panorama!

14. 5. 2020 – FASÁDA, KTERÁ BUDE ŠETŘIT VAŠE TEPLO A SKVĚLE VYPADAT

Kolemjdoucí jistě nepřehlédnou lešení, které nedávno vyrostlo kolem Rezidence Berounka, a zaregistrují i práce na zateplení fasády domu. Izolují se i garáže. V zadní části objektu byly položeny základy pro schody vedoucí z parkovacích prostor na zahrady spodních bytů.

Stránky