Aktuality

18. 2. 2021 - UŽ JEN 1 VOLNÝ BYT!

Pokud Vás zaujal poslední volný byt č. 10 - 4+KK s mimořádně rozlehlou střešní terasou, neváhejte a domluvte si exkurzi.

PF 2021

5. 12. 2020 - REZIDENCE BEROUNKA Z PTAČÍ PERSPEKTIVY

Tentokrát si s námi slunce sice hrálo na schovávanou, přesto se našemu dronu podařilo zachytit aktuální Rezidenci a její okolí v unikátních záběrech.

21. 11. 2020 - MÁME HOTOVO!

Předáváme bytové jednotky a zveme případné další zájemce o poslední volné byty ve 2. NP s velkolepou střešní terasou, odhalující efektní panoráma Berounska v jakémkoliv ročním období – ideální místo pro Váš odpočinek nebo posezení s rodinou či přáteli. Hledáte takové unikátní bydlení, připravené k nastěhování? Neváhejte a kontaktujte nás – rádi Vás Rezidencí provedeme!

18. 9. 2020 - FINIŠUJEME!

Po úspěšné srpnové kolaudaci se věnujeme finalizaci projektu Rezidence Berounka. Dokončujeme poslední detaily a spouštíme předávání bytů. Nabízíme Vám i několik pohledů do interiéru bytů.

6. 8. 2020 - ELEGANTNÍ ZÁBRADLÍ S VÝPLNÍ: BEZPEČÍ A SOUKROMÍ

Na vybraných oknech směřujících do obou ulic montujeme zábradlí s výplní. Stejné bude i na lodžiích směrem k Hostímské ulici. Výplň je z bytelného mléčného skla – zaručí Vám bezpečnost a vizuální soukromí. A navíc skvěle vypadá!

1. 7. 2020 - LETNÍ POHLEDY Z VÝŠKY

Náš dron Vám přináší nové úchvatné záběry stavby Rezidence Berounka a jejího okolí.
Co vše Vám lokalita nabízí, naleznete v názorných zákresech do těchto leteckých fotografií zde.

25. 6. 2020 - VÝSTAVBA KOMUNIKACE, ZADNÍ FASÁDA

Zahájili jsme práce na komunikacích a chodníku v ulici Hostímské. Živo je i v zadní části Rezidence, kde budujeme fasádu.

16. 6. 2020 - DĚKUJEME NÁVŠTĚVNÍKŮM DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Zájemci o bydlení v Rezidenci si s námi v sobotu prošli domy a vzorový byt. A nutno dodat, že jsme se měli co otáčet. I počasí přálo – akce se opravdu vydařila! Přední fasáda je hotová, pracujeme na její zadní části a dokončujeme zahrady za domem.

14. 5. 2020 - FASÁDA, KTERÁ BUDE ŠETŘIT VAŠE TEPLO A SKVĚLE VYPADAT

Kolemjdoucí jistě nepřehlédnou lešení, které nedávno vyrostlo kolem Rezidence Berounka, a zaregistrují i práce na zateplení fasády domu. Izolují se i garáže. V zadní části objektu byly položeny základy pro schody vedoucí z parkovacích prostor na zahrady spodních bytů.

Stránky