Aktuality

24. 10. 2020 - TERASY S WOW! EFEKTEM

Už jen 5 volných bytů! Střešní "observatoře" horních bytů odhalují efektní panoráma Berouna a okolní krajiny v jakémkoliv roční období. Ideální místo pro Váš odpočinek nebo posezení s rodinou či přáteli, stranou od ruchu města.

9. 10. 2020 - STŘECHA SE ZAZELENALA

Přišel podzim, ale na střeše Rezidence Berounka raší čerstvý trávník. Mezi jednotlivými terasami horních bytů, ale i zahradami spodních bytů budou dále nainstalovány plůtky. Pokračujeme v předávání prodaných bytů a zveme případné další zájemce o poslední volné byty ve 2. NP, které rádi provedeme Rezidencí!

18. 9. 2020 - FINIŠUJEME!

Po úspěšné srpnové kolaudaci se věnujeme finalizaci projektu Rezidence Berounka. Dokončujeme poslední detaily a spouštíme předávání bytů. Nabízíme Vám i několik pohledů do interiéru bytů.

14. 8. 2020 – ZÁZEMÍ PRO VÁŠ RELAX

Osadili jsme zábradlí všech balkonů v Hostímské ulici. Krok za krokem se formují i místa pro odpočinek pod širým nebem: začali jsme pracovat na montáži pergol na střešních terasách a na zahrady spodních bytů navážíme zeminu a kačírek.

6. 8. 2020 – ELEGANTNÍ ZÁBRADLÍ S VÝPLNÍ: BEZPEČNOST A SOUKROMÍ

Na vybraných oknech směřujících do obou ulic montujeme zábradlí s výplní. Stejné bude i na lodžiích směrem k Hostímské ulici. Výplň je z bytelného mléčného skla – zaručí Vám bezpečnost a vizuální soukromí. A navíc skvěle vypadá!

30. 7. 2020 - POSLEDNÍ ČERVENCOVÁ NOVINKA

Na nových snímcích se můžete podívat, jak jsme pokročili v montáži vnějších i vnitřních zábradlí. A na tom posledním je hotový vjezd do garáží a chodník v Hostímské ulici.

23. 7. 2020 - OKURKOVÁ SEZÓNA? NE V PŘÍPADĚ REZIDENCE BEROUNKA!

Zatímco si možná užíváte svou zaslouženou dovolenou, na stavbě a v našich kancelářích se intenzivně pracuje. Dokončují se poslední úpravy na zadní fasádě. Pokračuje i montáž venkovních zábradlí. Chystáme se na komunikaci před garáží – už dorazila dlažba.

10. 7. 2020 - CHODNÍK, STŘEŠNÍ ZÁBRADLÍ, ZEĎ K SOUSEDŮM

Zrenovovali jsme chodník před Rezidencí. Na střešních terasách montujeme zábradlí. Na zadní straně budovy pokračujeme v pracích na fasádě a opravujeme zeď k sousedům.

 

1. 7. 2020 - LETNÍ POHLEDY Z VÝŠKY

Náš dron Vám přináší nové úchvatné záběry stavby Rezidence Berounka a jejího okolí.
Co vše Vám lokalita nabízí, naleznete v názorných zákresech do těchto leteckých fotografií zde.

25. 6. 2020 - VÝSTAVBA KOMUNIKACE, ZADNÍ FASÁDA

Zahájili jsme práce na komunikacích a chodníku v ulici Hostímské. Živo je i v zadní části Rezidence, kde budujeme fasádu.

Stránky