O projektu

INVESTOR

AD 3 development s.r.o. patří do skupiny MAR Investment, aktivní v rezidenční i další výstavbě v žádaných místech v Praze a okolí. Partnery jsou nám zkušení architekti, projektanti a stavební firmy. Hledáte-li moderní, kvalitní a provozně úsporné bydlení a očekáváte ryze osobní přístup k Vašim potřebám, můžete se na nás maximálně spolehnout.

ATRAKTIVNÍ BEROUN, VÝBORNĚ SITUOVANÉ ZÁVODÍ

Beroun Vám nabízí skvělý život, téměř za humny Prahy: perfektní dostupnost, plné občanské zázemí a mnoho možností trávení volného času v náruči malebné přírody. Závodí leží 700 m od středu Berouna a jeho trumfy jsou přímý nájezd na D5 na Prahu bez projíždění Berounem a působivý výhled na řeku, město a okolní kopce.

VAŠE OÁZA KOMFORTU A SOUKROMÍ

Výjimečný projekt zrodil ve spolupráci s Atelierem V3S. Realizuje jej Stavební společnost RBK a.s., působící na trhu již téměř 30 let. Elegantní střídmá stavba je citlivě zasazena do původní obytné zástavby.

7 oddělených domů jen po 2 až 3 bytech je komorním bydlením malého počtu majitelů. Každý dům má svůj vchod, vjezd do garáží a hlavní schodiště se vstupy do jednotlivých bytů pro Vaše plné soukromí.

Vyberte si vysněný byt 1+KK až 4+KK o užitné ploše 38 až 91 m² (podlahové 66 až 229 m²). Byty 3+KK/4+KK mají prostornou chodbu, velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a další dva/tři pokoje, koupelnu s WC, dále samostatné WC, menší terasu a balkon, nebo dva balkony. Byt 3+KK nabízí i centrální šatnu. Dva menší byty (1+KK a 2+KK) mají již své budoucí majitele.

Velkým benefitem jsou impozantní střešní terasy a klidné zahrady za domy. Byty v 1. NP (mimo 1+KK) mají příjemnou zahrádku (až 72 m²) pro Váš relax i rodinné akce. Obyvatelé 2. NP si odpočinou na střešní terase přes celou plochu bytu (až 85 m²) s úchvatným panoramatem zvlněné krajiny, jež žádný soused či developer nezkazí.

Krásný výhled a hojnost slunečního světla zajistí velká francouzská okna. Oceníte i garážové dvojstání u většiny bytů a zděný sklep ke každému bytu. Projekt má velmi úspornou energetickou třídu B.

NEVÁHEJTE...

Co Vás dělí od romantické snídaně či grilování s blízkými na Vaší terase či zahradě? Kontaktujte náš prodejní tým.

Rezidence Berounka - dětský pokojRezidence Berounka - předsíňByt 4+KK - návrh řešeníRezidence Berounka - obývací pokoj