O projektu

INVESTOR

AD 3 development s.r.o. patří do skupiny MAR Investment, aktivní zejména v rezidenční výstavbě v žádaných místech v Praze a okolí. Partnery jsou nám zkušení architekti, projektanti a stavební firmy. Hledáte moderní a kvalitní bydlení a očekáváte ryze osobní přístup k Vašim potřebám? Na nás se můžete maximálně spolehnout!

ATRAKTIVNÍ BEROUN, VÝBORNĚ SITUOVANÉ ZÁVODÍ

Beroun Vám nabízí skvělý život, téměř za humny Prahy: perfektní dostupnost, plné občanské zázemí a mnoho možností trávení volného času v náruči malebné přírody. Závodí leží 700 m od středu města a jeho trumfy jsou přímý nájezd na D5 na Prahu bez projíždění Berounem a působivý výhled na řeku, město a okolní kopce.

VAŠE OÁZA KOMFORTU A SOUKROMÍ

Toto výjimečné bydlení vyprojektoval Atelier V3S a zrealizovala Stavební společnost RBK a.s., působící na trhu již 30 let. Elegantní střídmá stavba je citlivě zasazena do původní obytné zástavby.

7 oddělených domů jen po 2 až 3 bytech je komorním bydlením malého počtu majitelů. Každý dům má svůj vchod, vjezd do garáží a hlavní schodiště se vstupy do jednotlivých bytů pro Vaše plné soukromí. Velkým benefitem projektu jsou impozantní střešní terasy horních bytů a příjemné zahrady spodních bytů.

Rezidence sestává ze 12 bytů 4+KK, jednoho 3+KK a dvou menších bytů (1+KK, 2+KK) - všechny již mají své majitele. Vlastníci horních bytů mohou být hrdi na střešní terasu přes celou plochu bytu s úchvatným panoramatem zvlněné krajiny, jež žádný soused či developer nezkazí, zatímco většina spodních bytů poskytuje klid a soukromí v oddělené zahrádce za domem. Byty 4+KK nabízejí i prostornou chodbu, velký obývák s kuchyňským koutem a další tři pokoje, koupelnu s WC, další samostatné WC a dva balkóny.

Krásný výhled a hojnost slunečního světla zajišťují velká francouzská okna. Oceníte i garážové dvojstání u většiny bytů a zděný sklep ke každému bytu. Projekt má velmi úspornou energetickou třídu B.

Impozantní střešní terasy horních bytůImpozantní střešní terasy horních bytůImpozantní střešní terasy horních bytůObývací pokoj s kuchyňským koutem